Ebeveyn Odası - Balayı Odası

Ebeveyn/Balayı odası Kalkan, havuz ve teras manzaralıdır. Odada çift kişilik (160cmx200cm) yatak bulunur. Odada klima bulunur. Misafir kıyafetleri için yatak altında çekmeceler, kapaklı dolaplar ve odada giysi askısı bulunur. Evin içerisinde iki yatak odasınında ortak kullandığı tek bir banyo/wc bulunur. Oturma takımı ve yemek masasının olduğu teras alanına çıkış mevcuttur.

2. Yatak Odası

2. yatak odası alçak tavanlı asma kattadır ve salona yarı açık şekildedir. Yataktan gökyüzü camı sayesinde yatarken gökyüzü görülmektedir. Salondan merdiven ile çıkılmaktadır. Odada çift kişilik (150cmx200cm) bir yatak bulunur. Misafir kıyafetleri için yatak arkasında kapaklı dolaplar bulunur.

Salon - Mutfak

Kalkan manzarasına sahip salonda dört kişilik bir koltuk oturma alanı ve Türkçe kanallar gösteren uydu antenli 22” TV mevcuttur. Teras alanına çıkılmaktadır. Saloda klima bulunmaktadır. Tam donanımlı anklastre mutfakta, ocak, buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası, kahve makinası, tost makinası, kettle bulunur. Mutfakta yemek yapılabilmesi için gerekli her türlü araç gereç mevcuttur.

Havuz ve Teras Alanı

 

Sadece La Mer Tiny Plus müşterilerine ait, evin önündeki geniş teras alanında havuz, oturma takımı, dört kişilik yemek masası, barbekü, dört şezlong, şemsiye, tek kişilik salıncak bulunur. Havuzda jakuzi mevcuttur ve ebatları 7mtx3mt, derinlik 130cm’dir.

 

Eve ait bir masa tenisi masası bulunmaktadır. Ayrıca dışarısındaki ortak alanda tek potalı bir basket sahası ve çocuk oyun alanı bulunmaktadır.